o projektu byty standardy ceník fotogalerie kontakt

Vila Adriana Vila Adriana Vila Adriana Vila AdrianaVila AdrianaVila AdrianaVila Adriana


O projektu


Všechny byty jsou již prodané.

Vila Adriana je obrovsky zajímavý projekt. Koupili jsme ji proto, abychom zde postavili pár bytů a šli dál. Jenomže jsme si uvědomili, že místo, kde se nachází, je v Mostě jedinečné (do této čtvrti bohužel nepatří ty 3 panelové domy), bezpečné a klidné. Navíc město Most nechalo zbourat objekt kina, stojící před Adrianou a té se najednou otevřel krásný výhled do klidného parku. A tak jsme se rozhodli. Postavíme zde to nejlepší v Mostě a nejširším okolí. Krásnou vilu se zahradou, bazénem, saunou a 11 úžasnými slunnými byty.

Tak jsme se do toho pustili. Dům jsme celý podkopali, odvodnili, staticky zajistili, přizvedli střechu, podepřeli stropy, zvětšili okna, postavili balkony, zateplili, vytvořili krásnou fasádu atd. atd.. A jak vila začala růst do krásy, bylo všem jasné, že to nebudou „sociální“ byty, ale atraktivní bydlení, které nebude za hubičku. A znalci nám začali říkat: „To v Mostě nemůžete prodat, asi jste se úplně zbláznili“. A bohužel mají asi pravdu. Jestli je Most odsouzen k zániku a již ho nic dobrého nečeká a vše půjde již jen od desíti k pěti, tak mají pravdu a my jsme blázni. Ale co je důležíte - my nejsme blázni. Stavíme s vírou, že si Adriana své majitele najde a že kvalita a náš důraz na každý detail jim dovolí, být v Adrianě šťastní. Most má své dobré časy ještě před sebou.

Dobré důvody proč bydlet ve vile Adrianacopyright © 2013 Summer rain, uzavřený investiční fond, a.s.   /   design © Martin Špoula / martindesign.cz