College Friends OlomoucCollege Friends OlomoucCollege Friends Olomouc

O projektu / College Friends Olomouc

Naše společnost vlastní nemovitosti v Olomouci, Holické ulici, na pozemku p.č. 180/24 (zastavěná plocha a nádvoří) a pozemku č. 841/99 (ostatní plocha).

Záměrem rekonstrukce stávajícího objektu, který do konce roku 2011 sloužil pro účely Dopravního inspektorátu, je vybudování soukromé studentské koleje s kapacitou 81 studentů. Budova je ve vlastnictví naší společnosti a má pro tento projekt kvalitní parametry, a to jak z hlediska architektonického, tak z hlediska lokality, kdy dostupnost do centra města je 15 min. pěší chůze a okolí nepostrádá ani infrastrukturu v podobě autobusové dopravy a příjezdové komunikace.

Náš projekt je unikátní a nabízí alternativu k běžné nabídce studentského ubytování a nemá na trhu přímou konkurenci. Projekt míří na specifickou cílovou skupinu, kterou jsou studenti, kterým nevyhovuje nižší úroveň ubytování vysokoškolských kolejí, jež nekoresponduje s relativně vysokými cenami ubytování. Projekt nabízí alternativu spočívající v dobře vybaveném, moderním a designově unikátním přátelském prostředí. Jedná se v Olomouci o zcela novou formu studentského bydlení.

Pro zpracování architektonické studie, projektové dokumentace a zajištění stavebního povolení byla vybrána renomovaná architektonická a projekční kancelář BONMOT, spol. s r.o. zastoupená ing. arch. Staškem Žeravou, bývalým hlavní architektem města Olomouce.

 

Pro více informací o připravovaném projektu nás kontaktujte:

Libor Vonášek  /  +420 602 657 457  /  vonasek@summerrain.cz

 


College Friends Olomouc College Friends Olomouc College Friends Olomouc College Friends Olomouc

copyright © 2014 Summer rain, uzavřený investiční fond, a.s.   /   design © Martin Špoula / martindesign.cz