Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/summerrain.cz/summerrain.cz/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Summer rain | Art Club Lipence | Friendly living

O projektu

Tento projekt jsme prodali jako celek společnosti Natland v roce 2017. Je nám to líto, protože jsme tyto nádherné vily od Martina Sladkého a studia DeFakto chtěli postavit. Pokusíme se je postavit jinde. Natlandu přejeme srdečně hodně štěstí.

V areálu Art club Lipence je navrženo sedm exklusivních vil se společným architektonickým konceptem, ze kterých si vybere i ten nejnáročnější klient. Projekt je situován na pozemku mezi stávajícími ulicemi Černošická a Oddechová. Soukromí pozemků a interiérů zajišťují stromy a vzrostlá zeleň. Vizuální prostorové vazby a umělecké prvky u jednotlivých vil dodávají každé části areálu svébytný charakter a identitu.

Pro ty, kteří mají rádi velkorysé prostory, jsou navrženy vily A, B, C. Na pohled podobné vily jsou odlišné ve své dispozici. U vily D byl kladen důraz na vizuální propojení interiéru s vnější zahradou a krajinou v okolí. Vila E upoutá pozornost nejen svým designem a bezbariérovostí, ale také obytným patrem pro hosty. Vila F je podobná svým ztvárněním vile D, poskytuje však více prostoru a obytné patro pro seniory nebo hosty. Vila G je vyvrcholením celého areálu a splňuje všechny atributy exklusivního bydlení pro velkou rodinu. Vila disponuje velkolepým vnitřním prostorem, který je vizuálně propojený s vnější zahradou a okolní krajinou. Vily jsou navrženy s ohledem na nízkou energetickou náročnost, počítají s podlahovým vytápěním a zdrojem je tepelné čerpadlo.

Art club Praha Lipence leží v krásné přírodě, obklopený Brdskými vrchy a malebnou řekou Berounkou, ale stále na Praze 5 v Lipencích. Areál Art clubu tvoří 7 krásných, architektonicky ojedinělých vil, které jsou k vidění spíše v Kalifornii nebo na francouzském Azurovém pobřeží. Jedná se o menší luxusní projekt doplněný moderními uměleckými díly pro kultivované a úspěšné lidi. Oplocené území se vstupní bránou je přístupné pouze pro majitele domů a jejich návštěvy. Art club leží přímo na cyklotrase Praha – Karlštejn a zároveň v dosahu golfového hřiště Zbraslav. Legendární sídlo Kazín je vzdáleno necelé 2 km. Dopravně je tento projekt velmi dobře dostupný (pozemek je 100 m od zastávky MHD), a to jak městským autobusem k metru Smíchovské nádraží (cca 15 minut), tak automobilem po Strakonické výpadovce.

Jednotlivé domy mají obytnou plochu od 280 do 610 m2 a vlastní pozemky od 800 – 2000 m2. Garáž pro 2 auta je samozřejmostí. Domy jsou dokonale propojeny s vlastní zahradou. Cílem projektu je vytvořit krásné a příjemné bydlení spojené s přírodou a uměním, které bude ozdobou Prahy a chloubou každého, kdo bude v těchto domech bydlet.