Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/summerrain.cz/summerrain.cz/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Summer rain | Rezidence Ella, Praha 6 | Friendly living

O projektu

Rezidence Ella stojí v srdci nádherné a klidné, pražské čtvrti Hanspaulka. Na čtyřech patrech jsou realizovány tři luxusní byty a prostorný mezonet v horním podlaží. Během  dokončené rekonstrukce (zima 2017) jsme kladli důraz na zachování historického charakteru domu.

Byla obnovena původní fasáda a byly změněny dispozice bytů tak, aby lépe vyhovovaly současnému způsobu života. Zahrada byla založena úplně nově s cílem vytvoření příjemného pobytového místa. To vše proto, aby vila přirozeně zapadla do svého okolí, ctila místní genius loci a nabídla šťastné bydlení.

Přízemní byt nabízí rozlehlou terasu přímo směřující do zahrady, která umožní život i venku. Byty v 1. a 2. patře mají chytré dispozice a prostorné balkony s krásnými výhledy do okolních zahrad. Mezonetový byt hledí na hrad a panorama Prahy. Obyvatelé všech bytů mají možnost se v létě osvěžit ve vlastním bazénu a pozvat přátele na grilování v zahradě.

Klikněte na fotografii pro zvětšení na celou obrazovku