Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/summerrain.cz/summerrain.cz/wp-content/plugins/qtranslate-x/qtranslate_frontend.php on line 497
Summer rain | Vila Adriana, Most | Friendly living

O projektu

Vila Adriana byla moc zajímavý projekt. Koupili jsme ji proto, abychom zde postavili pár bytů a šli dál. Jenomže jsme si uvědomili, že místo, kde se nachází, je v Mostě jedinečné, bezpečné a klidné. Město Most zbouralo objekt bývalého kina, stojící před Adrianou a té se najednou otevřel krásný výhled do klidného parku. A tak jsme se rozhodli. Postavíme zde to nejlepší v Mostě a nejširším okolí. Krásnou vilu se zahradou, bazénem, saunou a 11 úžasnými slunnými byty.

Dům jsme celý podkopali, odvodnili, staticky zajistili, přizvedli střechu, podepřeli stropy, zvětšili okna, postavili balkony, zateplili, vytvořili krásnou fasádu atd. atd. A jak vila začala růst do krásy, bylo všem jasné, že to nebudou „sociální“ byty, ale atraktivní bydlení. Postavili jsme bezkonkurenčně nejlepší bytový dům v Mostě. Ve vší skromnosti.

Klikněte na fotografii pro zvětšení na celou obrazovku