projekty o společnosti podporujeme příležitosti zaměstnání kontakt

O společnosti

Jsme parta nadšenců. Chceme dělat byty a domy s úžasným designem a architekturou, mít spokojené zákazníky a zároveň vydělávat peníze. Věříme, že když postavíme krásný přátelský dům, ve kterém budou lidé šťastní, přinese nám to zisk.

Jsme firma, která ani dynamicky neroste, ani nemá bohaté zkušenosti, a ani nevíme úplně vše o dané problematice. S našimi aktivitami v této branži jsme začali v roce 2007, hodně se učíme a obklopujeme se profesionály.

Začínali jsme v Olomouci v roce 2007 nákupem 1068 bytů ve 12 panelových domech. Domy jsme všechny opravili, zateplili a prodali nájemníkům. V roce 2013 jsme se přesunuli do Prahy, kde jsme vstoupili do krásných projektů.

Architektura ovlivňuje naše životy na každém kroku. My si myslíme, že bydlení v krásném prostředí vytváří předpoklady pro šťastný život a spoluvytváří náš žebříček hodnot. A není to pouze ve výši investice. I drahé může být ošklivé a naopak. Doufáme, že víme co je v životě důležité a chceme se toho držet. Nechceme lhát a už vůbec nechceme nikoho podvádět.

Snažíme se být pokorní a chceme naslouchat. A máme smělé plány.Aktuality


 

copyright © 2016 Summer rain a.s.   /   design © Martin Špoula / martindesign.cz