O projektu

Komorní rezidenční projekt „Byty Preslova“ představoval nabídku 5ti vzdušných a prostorných podkrovních bytů, které se nacházejí v atraktivním centru hlavního města Prahy, v bezprostřední blízkosti obchodního a nákupního centra Anděl, Nový Smíchov.

Moderní bydlení v centru metropole představují do detailu navržené byty s různými dispozicemi od 3+kk do 4+kk s výměrou od 88 m2 do 109 m2. V docházkové vzdálenosti 3 minut je k dispozici obchodní a zábavné centrum Nový Smíchov, bezpočet restaurací, kaváren a všelijakých obchodů. Pohodu a klid lze naopak vychutnat v parku přilehlého náměstí 14. října nebo v několika okolních parcích jako jsou park Kampa, Kinského zahrada nebo Petřín.

Nové střešní byty nabízejí panoramatické výhledy, vlastní lodžie, balkony, případně i terasy. Možnost individuálního výběru všech koncových prvků nabídl investor dle vlastního přání klientů. Původní secesní dům jsme kompletně zrekonstruovali. Přistavěli jsme nový prosklený výtah, udělali novou vnitřní i vnější fasádu, vyměnili svislé rozvody a obnovili zašlou slávu společných chodeb.
Tento dům, stejně jako bájný Fénix, vstal z popela. Jsme moc rádi, že jsme byli u toho.

Klikněte na fotografii pro zvětšení na celou obrazovku