O projektu

Vila Aninka je nově zrekonstruovaný patrový rodinný dům, který jsme pro nové majitele opravili s láskou a s důrazem na každý detail. Přejeme si, aby se pro nabyvatele stala tím pravým domovem, do kterého se budou vždy rádi vracet.

Design interiéru je zařízen v tradičním britsko americkém stylu doplněný krásnými zdobnými prvky, jako jsou ručně vyráběné skleněné vitrážové mozaiky nebo 100 let stará litinová kamna na uhlí a dřevo, které ve vás vyvolají pocit atmosféry britských domů z počátku 19. století.

Dům byl kompletně zařízený a připraven ihned k nastěhování. Kuchyň vyrobená na míru, obývací pokoj s pohodlným sezením, ložnice s prostornou manželskou postelí i koupelny s komplexním hygienickým vybavením umožní cítit se v tomto domě od prvního okamžiku jako doma. Pocit bezpečí zaručí moderní technologie v podobě instalovaného alarmu a kamerového systému.

I zateplený zahradní domek nadchne svojí útulností a precizním provedením. V létě jej navíc můžete využít jako zázemí pro zahradní oslavu nebo pro odpočinek po plavání v přilehlém bazénu se slanou vodou a možností vyhřívání.

Vila Aninka je ojedinělým domem v Praze s unikátním rukopisem. Rekonstrukce proběhla v roce 2016 a v roce 2017 dům našel nové majitele.

Klikněte na fotografii pro zvětšení na celou obrazovku